We willen zo'n direct mogelijk contact, maar zijn door de aard van ons werk ook vaak in gesprek. Alles wat kan wachten doen we liever per mail, dan hebben we ook 100% aandacht voor waar we mee bezig zijn.


====================================

Tia Roordink
06-10360852
troordink@medihz.nl

Maarten Steverink
06-83906533
msteverink@medihz.nl

Vera Warmelink
06-10768192

vwarmelink@medihz.nl

Joke Vermue
06-36297315

jvermue@medihz.nl

Anne-Marie Mandemakers

06-10219483

amandemakers@medihz.nl

Mary Marijnissen
06-10070374
mmarijnissen@medihz.nl

Ria Postma
06-10219483
ria@medihz.nl 

 

 

 

 

 



====================================

Praktijk adres (geen postadres)
Leidenweg 5 
6843 LA Arnhem

Post (geen bezoekadres) 
Omdat we huisartsenzorg leveren is het onze voorkeur dat post aan ons gestuurd wordt naar de huisarts, met daarop "TAV" en dan de "naam" van de betrokken praktijkondersteuner GGZ.

Indien post om wat voor reden dan ook niet geadresseerd kan worden aan de huisarts:
Lieshoutstraat 111
6844 EG Arnhem